Rożne: 4-6
Faule: 9-10
Spalone: 9-3

Relacja live z meczu:

8' Gajtkowski pokonuje Mielcarza po dośrodkowaniu Golańskiego
15' Gajtkowski po raz drugi, tym razem po podaniu Niedzielana, znowu grad goli? Smile
21' trwa oblężenie bramki Korony, jednak na razie pewnie broni Małkowski
38' kolejny zabójczy kontratak Kielczan i po bramce Niedzielana jest już 3:0
koniec 1. Połowy
53' strzał Robaka minimanie mija bramkę Korony
60' na boisko wchodzi Lech, czy znowu zdobędzie bramkę?
66' Widzew próbuje zdobyć choć jedną bramkę, jednak wyjątkowo nieskuteczny jest Robak
70' Robak i jest 3:1, asystuje... Mielcarz
86' kontatową bramkę dla Widzewa zdobywa wprowadzony 3 minuty wcześniej Ostrowski!

Spalone: 1-3

16' jak na razie bez bramek, ale lekką przewagę mają goście
23' Kelemen broni strzał Witkowskiego
27' Sotirovic minimalnie przestrzelił
0:0 do przerwy, N-U-D-A!
46' tuż po wznowieniu gry Ślusarski trafia na 1:0
49' po podaniu Soboty, do bramki Cabaja trafia Szewczuk 1:1
57' Witkowski był blisko, ale piłka przeszła nad poprzeczką
72' Czerwona kartka dla Pawelca!
81' Zamieszanie pod bramką Śląska, ale strzał Ślusarskiego broni Kelemen, natomiast dobitka Gizy przeszła obok bramki
91' Gikiewicz miał sytuację jeden na jeden, ale Cracovię ratuje Cabaj
koniec meczu, remis 1:1

Komentarze trenerów po meczu:

**Next (Cracovia) - "W kolejnym już meczu nie udało nam się zgarnąć trzech punktów. Wprawdzie tym razem cel był o wiele bliżej, niż poprzednio, jednak to, co zaprezentowaliśmy, wystarczyło tylko do remisu. Żałuję, że nie udało nam się wykorzystać przewagi liczebnej w końcówce spotkania, bo zwycięstwo z pewnością dodałoby nam pewności siebie przed spotkaniem z Kolejorzem w następnej kolejce."

Spalone: 3-3

15' Rudnevs do Wichniarka i jest 1:0
28' Arka wyrównuje, bramka Budzińskiego! 1-1
30' Rudnevs i Lech znowu prowadzi
40' Trwa wymiana ciosów
2:1 do przerwy
47' Moskała strzela z dystansu i pokonuje Buricia! Będziemy mieli niespodziankę w Poznaniu?
61' Peszko sam na sam z Kasprzikiem, ale bramkarz Arki broni!
65' czerwona kartka dla Rozicia
75' Arka atakuje pomimo osłabienia Smile
79' Rzut rożny dla Lecha, zamieszanie pod bramką i ... słupek!
85' Sensacja w Poznaniu!!! Budziński na 3:2!
86’ Co teraz zrobi Lech? Very Happy
94' Fenomalne uderzenie Strąka z ok. 30 metrów i Arka wygrywa 4:2 w Poznaniu! Piłka zachaczyła jeszcze o Injaca, to była bramka samobójcza

Spalone: 0-1

13' Jagiellonia atakuje, ale GKS na razie dzielnie się broni
24' Nowak miał dobrą okazję, ale nie trafił w bramkę
33' Kupisz uderza z wolnego, Sapela wybija piłkę przed siebie, a tam najlepiej znalazł się Boukhari, który wyprowadza gospodarzy na prowadzenie
45' kontuzja Cetnarskiego
Koniec I połowy 
57' Sapelę próbowali pokonać kolejno Frankowski, Boukhari i Grosicki, ale świetnie interweniuje bramkarz GKS
82' Strzela Grosicki i znowu bez zarzutu Sapela
83' Kupisz na 2:0
92' Po akcji Trytki, piłkę do właśnej bramki ładuje Drzymont …. 3-0 !!!

Opis Meczu

Na Dialog Arenie spotkały się dwie drużyny, które poniosły porażki w I kolejce. Obie chciały koniecznie wygrac więc zobaczylismy otwarty mecz z obu stron. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando gospodarzy zakonczyła się prowadzeniem 2-0. Adrian Paluchowski pokazał snajperski kunszt. Druga połowa była świetnym widowiskiem. Zagłębie prowadziło grę lecz w drugiej połowie bardzo skutecznie zagrał Górnik na czele z Wodeckim, który w 3 min. strzelając 2 gole doprowadził do stanu 3-3. Trener Zagłębia był zły na swoich zawodników gdyż zanosiło się na powtórkę z Kielc, gdy po dobrej I połowie nastąpiła tragiczna druga. Na 4-3 w 73' podwyższył Smektała. Lecz Zagłębie znów nie potrafiło utzymac tego prowadzenia i w 89' mielismy 4-4 po bramce świetnego w tym dniu Wodeckiego. Kiedy wydawało się że Zagłębie mimo tego że zasłuzyło na zwycięstwo, straci punkty... sprawiedliwosci stało się za dosc i w doliczonym czasie gry na 5-4 wynik ustalił Bartczak. A więc trener Zagłebia Pujan może cieszyc się ze zwycięstwa ,ale jego podopieczni muszą wreszcie zagrac dobrze przez pełne 90' bo daleko z nim nie dojadą. A Górnik? Teraz czeka go mecz z rozpędzoną Arką Gdynia i ich trenerem Kondim. Jesli Górnik nie poprawi swojej gry będzie mu ciężko wyrwać punkty Arce.

**Pujan (Zagłębie) - "''Coś nie prawdopodobnego znów 9 bramek w meczu. Choć na szczęście zdobyliśmy o jedną bramkę więcej i mam 3 punkty, na których nam zależało. Martwi mnie to że tracimy za dużo bramek w meczu. Będziemy musieli nad tym popracować na treningach. Cieszę się z tego że nowi zawodnicy świetnie wkomponowali się w drużynę i nie zawodzą. Robert dziś wypracował 3 bramki, Adrian dwukrotnie pokonał bramkarza gości a Jakub zrobił świetną zmianę.''"