Kontuzjowani: Nykiel 11'(RUCH), Mila 15'(LEGIA)

Rożne: 2-2
Faule: 10-12
Spalone: 5-3

RL z meczu:

11' Groźnie wyglądająca kontuzja Nykiela
15' Tym razem kontuzja w Legii - musi zejść Mila
38' Piech po rzucie rożnym na 1:0 dla Ruchu
Koniec nudnej pierwszej połowy
52' Żurawski po podaniu Masłowskiego podwyższa na 2:0
56' Grzyb zupełnie niepilnowany w "szesnastce" Legii, jest już 3:0
73' Żurawski na 4:0 po błędzie Kiełbowicza o_O
80' Astiz wybija piłkę z linii bramkowej po akcji Labukasa
89' druga żółta kartka dla Malinowskiego, Ruch w "10"
90' Komac 5:0 ...
Koniec Meczu: Fantastyczne zwycięstwo Ruchu.Legia nie oddała celnego strzału na bramkę.

RL z meczu:

3' Lech ponad bramką
11' Trałka z ok.16m pokonuje Małkowskiego
21' Smolarek po rzucie rożnym podwyższa na 2:0
26' Gol kontaktowy dla Korony - Bojan Vrucina
36' Smolarek oderał piłkę Vukoviciowi i pokonał Małkowskiego
41' Niedzielan głową, znowu tylko jedna bramka różnicy
do przerwy 3:2 dla Polonii
56' Vrucina wyrównuje!
59' Sobiech i Polonia znowu prowadzi Razz
70' Niedzielan dzisiaj strasznie pudłuje
89' Gołębiewski strzela na 5:3 i to już jest raczej koniec

RL z meczu:

6' Trytko niespodziewanie wyprowadza Jagę na prowadzenie
8' Brdzo dobra interwencja Dudka po strzale Kirma
10' ... ale ze strzałem Brożka już sobie nie poradził. Mamy remis Smile
18' Tym razem Pawełek się popisał po uderzeniu Grzyba
21' Paweł Brożek wyprowadza gości na prowadzenie 1-2
25' Brożek więcej bramek już nie strzeli, bo właśnie doznał kontuzji
Wyrównany mecz do przerwy, ale to Wisła prowadzi 2:1...
Po kiksie obrońcy Jagielloni jest 3:1 dla Wisły, bramka Riosa
55' W pięknym stylu Trytko przywraca Jagielloni nadzieję na korzystny rezultat (2:3)
63' Rajd Boukhariego lewą stroną. Wszyscy spodziewali się dośrodkowania, a tymczasem Boukhari potężnie uderzy obok Pawełka. Gol kolejki Smile
75' Kolejną piękna bramka Smile Tym razem Garguła z rzutu wolnego z 25m
83' To nie koniec emocji w Białymstoku. Trytko kompletuje hat-tricka Very Happy
86' Rios zdobywa kolejną bramkę, jest 4:5...
Koniec Meczu Wisła wygrywa 4-5 z Jagiellonią.

Komentarze trenerów po meczu:

***Novakinho (Wisła) -"Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa bo było nam bardzo potrzebne, szczególnie chcielismy zmazać plamę z poprzedniej kolejki, gdzie ponieslismy porażkę z bytomską polonią. Teraz czeka nas bardzo cięzka przeprawa z Koroną Kielce, ale zrobimy wszystko aby święta spędzić na fotelu lidera. Czy boli to że Wisle bramki strzelają tacy zawodnicy jak Żurawski 2x, i Bukhari 1x? Takie jest życie, ważne że ani Żuraw ani Bukhari nie pomogli swojej drużynie tymi bramkami."

RL z meczu:

20' Widzew ma wyraźna przewagą, ale na razie nie oddał jeszcze celnego strzału na bramkę
27' Robak podaje do Sernasa, a Litwin strzela na pustą bramkę 0-1.
38' Mawaye wyrównuje po rzucie rożnym, 1-1.
do przerwy remis 1:1
60' nadal wszyscy solidarnie pudłują...
87' Nakoulma strzela na 2:1 dla Widzewa
89' Nakulma znowu strzelił, ale tym razem sędzia nie uznał bramki

1-3 Nemeth 51' (k.)

Czerwona kartka: P. Sasin 47' (Cracovia)

RL z meczu:

36' Nemeth z dystansu obok bramki, a tak poza tym to straszne nudy
38' Danch na 1:0
40' , jest 2:0! Wodecki głową
43' samobójcza bramka Dancha przyraca nadzieję Cracovii
47' Sasin czerwona kartka...
50' Radomski fauluje we własnym polu karnym...
51' Nemeth z karnego i mamy 1-3 dla Górnika.

RL z meczu:

18' Grożna sytuacja pod bramką Lechii, ale ostatecznie Gdańszczanie wybijają piłkę
19' Cetnarski strzela rzutu wolnego, piłka odbija się od muru i wpada do bramki Kapsy
28' Błąd Kozansa naprawia Kapsa
1:0 do przerwy, bardzo słaba gra Lechii
62' Lechia ma szczęście, że w ataku GKS gra Nowak
74' Buval obok bramki...
79' Buval strzela, ale jednak był na spalonym
85' Buval strzela, ale znów był na spalonym
koniec meczu 1-0 wygrywa GKS!

Gracz meczu: M.Cetnarski

0-0 (0-0)

Kontuzjowani: Kuklis 7' i Barcik 80' (Polonia Bytom)

RL z meczów:

4' Paluchowski strzela głową tuż obok bramki
6' kontuzja Kuklisa
18' Leciejewski broni groźny strzał z dystansu Paluchowskiego
30' Przez pół godziny Polonia nie oddała ani jednego strzału na bramkę
45' 0:0 do przerwy, gra Zagłębia opiera się na Paluchowski, który pudłuje jak amator
54' Dobra interwencja Isailovicia, po strzale głową Milenkovicia
70' Bardzo nudny mecz, na razie mieliśmy 2 celne strzały po obu stronach
79' Kolejna kontuzja w Polonii, z boiska musi zejść Barcik
90' Bezbramkowy remis po wyjątkowo słabym widowisku