czerwona kartka: Hrymowicz (Arka) - 72 minuta
sędziował: Artur Radziszewski - Warszawa

RUCH: Dusan Jovic - Łukasz Małkowski, Łukasz Jasiński, David Habarugira, Piotr Mazur, Ivan Djurdjevic - Artur Marciniak, Mindaugas Panka, Tomasz Foszmańczyk (70, Olegs Laizans), Adrian Frańczak - Sebastian Giełza

ARKA: Grzegorz Sandomierski - Sinisa Stevanovic, Piotr Celeban, Krzysztof Hrymowicz, Ifeanyi Udeze - Ats Purje (46, Paweł Sasin), Rafał Grzyb, Piotr Giza (60, Dawid Kubowicz), Daine Klate - Maciej Szkatuła (50, Artjoms Rudnevs), Tadas Labukas

Strzały: 11 - 7
Strzały celne: 5 - 4

Jovic 2, Małkowski 1,5, Jasiński 2,5, Habarugira 3, Mazur 2, Djurdjevic 3,5, Marciniak 2, Panka 4, Foszmańczyk 2,5, Laizans 1,5, Frańczak 3, Giełza 2,5

Sandomierski 3, Stevanovic 1,5, Celeban 2,5, Hrymowicz 1, Udeze 3, Purje 2, Sasin 2,5, Grzyb 3, Giza 1,5, Kubowicz 2, Klate 3,5, Szkatuła 2, Rudnevs 3,5, Labukas 3

42 min. - Prostopadłe podanie po ziemi Rafała Grzyba trafia wprost pod nogi nadbiegającego Daine Klate, ten z łatwością mija Małkowskiego i strzałem po ziemi w długi róg daje gościom prowadzenie
60 min. - Po głupiej stracie gdynian w środku pola poszła szybka kontra, po której celnym strzałem z okolic 25 metra popisał się litwin Mindaugas Panka

sędziował: Marcin Szrek - Kielce

GKP: Sławomir Janicki - Maciej Truszczyński, Grzegorz Jakosz, Michał Płotka, Marcelinnus Obem - Grzegorz Wan (76, Mateusz Machaj), Paweł Kaczorowski, Adrian Łuszkiewicz (64, Łukasz Białożyt), Krzysztof Kaczmarczyk - Emil Drozdowicz, Mateusz Piątkowski (80, Sebastian Janusiński)

KOLEJARZ: Marcin Zarychta - Dawid Szufryn, Łukasz Ganowicz, Przemysław Michalski, Witold Cichy - Jacek Wańczyk (70, Mariusz Mężyk), Krzysztof Lipiecki, Jonasz Jeżewski, Dejan Milosevski, Krzysztof Szymczyk (70, Bartłomiej Socha) - Kenneth Zeigbo

Posiadanie piłki: 41 - 59
Faule: 21 - 18
Rzuty rożne: 5 - 8
Strzały: 9 - 14
Strzały celne: 4 - 11

Janicki 2, Truszczyński 1,5, Jakosz 2,5, Płotka 1, Obem 2, Wan 3, Machaj 1,5, Kaczorowski 2, Łuszkiewicz 1,5, Białożyt 2, Kaczmarczyk 2,5, Drozdowicz 3, Piątkowski 2, Janusiński 1,5

Zarychta 2, Szufryn 1,5, Ganowicz 3, Michalski 2,5, Cichy 3,5, Wańczyk 4, Mężyk 2, Lipiecki 2,5, Jeżewski 3, Milosevski 3,5, Szymczyk 2, Socha 2,5, Zeigbo 4,5

8 min. - Zeigbo wykorzystuje dokładne podanie Jeżewskiego i strzałem z 12 metrów z boku pola karnego wyprowadza gości na prowadzenie
38 min. - Z lewej strony dośrodkowuje Cichy, piłkę niedokładnie wybija Płotka, ta trafia wprost pod nogi Zeigbo, który strzałem z pierwszej piłki w długi róg zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu
54 min. - Po dokładnej centrze z kornera Milosevskiego Wańczyk precyzyjnym strzałem głową podwyższa wynik na 3-0
68 min. - Honorowe trafienie dla gospodarzy, akcję świetnie rozprowadził Kaczmarczyk, a Drozdowicz jedynie dopełnił formalności strzałem z najbliższej odległości

WYNIK MECZU ZWERYFIKOWANY JAKO WALKOWER 3-0 DLA GOSPODARZY Z POWODU WYSTĘPU W ZESPOLE GOŚCI 2 ZAWODNIKÓW ZAWIESZONYCH ZA KARTKI (JEŻEWSKI, ZEIGBO)

sędziował: Wojciech Krztoń - Olsztyn

DOLCAN: Krzysztof Kozik - Lamin Conateh, Mariusz Unierzyski, Bartłomiej Pacuszka - Igor Andronic, Łukasz Piątek (60, Grzegorz Lech), Damir Agovic, Piotr Kosiorowski - Sebastian Leszczak, Benjamin Imeh (76, Michał Brzozowski), Damir Kavazovic

FLOTA: Krzysztof Żukowski - Przemysław Rygielski, Sławomir Mazurkiewicz, Sebastian Fechner, Tomasz Rudolf - Radosław Pruchnik (72, Grzegorz Skwara), Damian Dąbrowski, Kamil Drygas (46, Marko Djurković), Michał Protasewicz - Marek Kowal (80, Ensar Arifović), Charles Nwaogu

Posiadanie piłki: 56 - 44
Faule: 14 - 23
Rzuty rożne: 5 - 4
Strzały: 13 - 11
Strzały celne: 8 - 3

Kozik 2, Conateh 2,5, Unierzyski 3, Pacuszka 2, Andronic 3,5, Piątek 4, Lech 2, Agovic 3, Kosiorowski 1,5, Leszczak 3,5, Imeh 2,5, Brzozowski 3, Kavazovic 2,5

Żukowski 1,5, Rygielski 2, Mazurkiewicz 3, Fechner 2,5, Rudolf 1,5, Pruchnik 2, Skwara 3, Dąbrowski 2, Drygas 2,5, Djurkovic 1,5, Protasewicz 3, Kowal 2, Arifović 1,5, Nwaogu 2,5

42 min. - Fatalne wybicie piłki z własnej linii obrony przez Rudolfa, przejmuje ją Andronic i uderza z 20 metra, Żukowski jedynie wybija futbolówkę przed siebie, dopada do niej Leszczak i daje Dolcanowi pierwszego gola
45 min. - Precyzyjną centrę Agovicia kończy świetnym uderzeniem wślizgiem Łukasz Piątek, pomocnika gospodarzy nie zdołał zatrzymać Pruchnik
60 min. - Protasewicz zostaje podcięty w polu karnym Dolcanu przez Pacuszkę,, goście dostają jedenastkę, którą pewnie zamienia na bramkę Mazurkiewicz strzałem w prawy, górny róg

sędziował: Jarosław Rynkiewicz - Szczecin

GÓRNIK Ł: Jakub Wierzchowski - Piotr Bronowicki, Adrian Bartkowiak, Adrian Marek, Liam Chilvers - Kamil Stachyra (78, Rafał Pietrzak), Cezary Wilk, Radosław Bartoszewicz (64, Krystian Wójcik), Sławomir Nazaruk, Bartłomiej Niedziela - Janusz Surdykowski (70, Nildo)

ŁKS: Bogusław Wyparło - Miroslav Lauko, Robert Łakomy, Marcin Komorowski, Adrian Woźniczka (66, Mariusz Mowlik) - Bruno (80, Janusz Wolański), Vahan Gevorgyan, Paweł Drumlak, Mauricio - Mamadou Zongo (85, Mieczysław Sikora), Rafał Kujawa

Posiadanie piłki: 37 - 63
Faule: 24 - 15
Rzuty rożne: 8 - 10
Strzały: 6 - 15
Strzały celne: 3 - 7

Wierzchowski 2, Bronowicki 1,5, Bartkowiak 2, Marek 1,5, Chilvers 3, Stachyra 2,5, Wilk 3, Bartoszewicz 3, Wójcik 2, Nazaruk 1,5, Niedziela 3, Surdykowski 2, Nildo 2,5

Wyparło 3, Lauko 3, Łakomy 3,5, Komorowski 3, Woźniczka 2, Mowlik 3, Bruno 4, Wolański 2, Gevorgyan 2,5, Drumlak 3, Mauricio 3,5, Zongo 4, Sikora za krótko grał, Kujawa 2,5

20 min. - Z rzutu wolnego centrował Bruno, najwyżej w polu karnym wyskoczył Mauricio i strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik spotkania, Wierzchowski stał jak wryty na linii bramkowej
45 min. - Zongo otrzymał piłkę tuż przy linii bocznej, z łatwością minął Marka, zszedł do środka i uderzył w długi róg z 15 metra, bramkarz był bez szans, ŁKS zdobył bramkę do szatni

Sarzal

Posty: 999

Skąd: Płock

PostWysłany: Sob 20:58, 02 Paź 2010    Temat postu:

TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA - POGOŃ SZCZECIN 3:2
Tomasz Metz 44, Patryk Klofik 63, Adrian Fedoruk 88 - Marcin Nowak 30, Tomasz Parzy 90
żółte kartki: Wójcik, Szyndrowski, Klofik/ Mikołajczak
widzów: 1.000 (25 tys. zł)
sędziował: Artur Ciecierski - Nowy Dwór Mazowiecki

BRUK-BET: Andrzej Bledzewski - Łukasz Burliga, Andrzej Wójcik, Marek Szyndrowski (75, Przemysław Urbański), Radosław Jacek - Dawid Kwiek, Patryk Klofik (70, Artur Prokop), Marcin Szałęga, Tomasz Metz - Piotr Trafarski (65, Łukasz Szczoczarz), Adrian Fedoruk

POGOŃ: Łukasz Sapela - Maksymilian Rogalski, Omar Jarun, Josef Petrik, Marcin Nowak - Tomasz Parzy, Mariusz Kukiełka, Przemysław Pietruszka (67, Dariusz Zawadzki), Marko Milinkovic II (75, Mohammad Parvin) - Tomasz Mikołajczak, Marcin Bojarski (57, Piotr Reiss)

Posiadanie piłki: 45 - 55
Faule: 32 - 23
Rzuty rożne: 14 - 7
Strzały: 11 - 15
Strzały celne: 7 - 8

Bledzewski 3,5, Burliga 2, Wójcik 3, Szyndrowski 1,5, Urbański 2, Jacek 2,5, Kwiek 3, Klofik 4, Prokop 2,5, Szałęga 3, Metz 2, Trafarski 3, Szczoczarz 1,5, Fedoruk 3,5

Sapela 1,5, Rogalski 2, Jarun 1,5, Petrik 2, Nowak 3, Parzy 4, Kukiełka 2,5, Pietruszka 2, Zawadzki 1,5, Milinkovic 3, Parvin 2, Mikołajczak 3, Bojarski 2, Reiss 1,5

30 min. - Marcin Nowak strzałem z 15 metrów wyprowadza Pogoń na prowadzenie, po świetnym zagraniu z prawej strony Tomasza Parzego
44 min. - Bledzewski wykopuje piłkę na połowę Pogonii, piłkę zgrywa głową Szałęga, dopada do niej Metz i strzałem z 30 metrów doprowadza do wyrównania
63 min. - Klofik wykonuje rzut wolny z 25 metra, uderza celnie ale bardzo słabo,, Sapela niespodziewanie jednak nie łapie piłki, ta odbija mu się od brzucha i wpada do bramki
88 min. - Krótkie rozegranie rzutu rożnego, w końcu centruje Kwiek, najwyżej wyskakuje Fedoruk i pięknym uderzeniem w okienko zapewnia gospodarzom cenne 3 punkty
90 min. - Ostatnia akcja meczu, szybka kontra portowców, Mikołajczak podaje na lewo do Parzego, ten pewnym strzałem po ziemi zdobywa honorową bramkę dla gości

Sarzal

Posty: 999

Skąd: Płock

PostWysłany: Sob 21:16, 02 Paź 2010    Temat postu:

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - MKS ZŁOMREX KLUCZBORK 0:2
Piotr Madejski 80, Maciej Wilusz 88-samobój
żółte kartki: Osella, Wilusz, Matusiak/ Gierak, Krzecięsa, Nitkiewicz, Półchłopek
widzów: 3.100 (93 tys. zł)
sędziował: Mariusz Złotek - Gorzyce

PODBESKIDZIE: Paweł Linka - Raul Alberto Osella, Łukasz Kanik, Maciej Wilusz, Dudu Paraiba - Kamil Majkowski, Gordan Golik (60, Kevin Dold), Łukasz Matusiak, Clemence Matawu, Adrian Świątek - Krzysztof Chrapek (75, Lefteris Matsoukas)

MKS: Krzysztof Stodoła - Paweł Gierak, Tomasz Jagieniak, Piotr Kieruzel, Piotr Stawowy - Rafał Niziołek (60, Rafał Wodniok), Michał Glanowski, Adam Krzecięsa, Kamil Nitkiewicz (65, Piotr Madejski) - Patryk Tuszyński (75, Tomasz Kazimierowicz), Arkadiusz Półchłopek

Posiadanie piłki: 54 - 46
Faule: 22 - 25
Rzuty rożne: 4 - 5
Strzały: 14 - 8
Strzały celne: 8 - 4

Linka 2, Osella 1,5, Kanik 2, Wilusz 1, Dudu 3, Majkowski 2,5, Golik 3, Dold 2, Matusiak 3, Matawu 1,5, Świątek 3, Chrapek 2,5, Matsoukas 2

Stodoła 4,5, Gierak 3,5, Jagieniak 4, Kieruzel 3, Stawowy 2,5, Niziołek 3, Wodniok 2,5, Glanowski 3, Krzecięsa 2, Nitkiewicz 3, Madejski 4,5, Tuszyński 2, Kazmierowicz 3, Półchłopek 2,5

80 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Glanowskiego piłka trafia pod nogi Kazimierowicza, ten natychmiast uderza, futbolówka odbija się od kolana Madejskiego i wpada do bramki mimo rozpaczliwej interwencji Linki
88 min. - MKS wychodzi z szybką akcją, Wodniok zagrywa do Madejskiego, ten zagrywa płaskie dośrodkowanie wzdłuż linii bramkowej, nadbiegającego Kazmierowicza uprzedza Wilusz pakując piłkę do własnej bramki

sędziował: Mariusz Podgórski - Wrocław

KSZO: Michał Wróbel - Anderson (80, Tomasz Ciesielski), Daniel Kokosiński, Maciej Szmatiuk, Sebastian Przybyszewski - Mariusz Dzienis (80, Robert Chwastek), Marek Gancarczyk, Piotr Rocki, Adrian Sobczyński, Fabrizio Zambrella - Ales Besta (67, Sebastian Kurowski)

WARTA: Krzysztof Kotorowski - Tomasz Sokołowski, Marcin Adamski, Artur Jędrzejczyk, Przemysław Otuszewski - Łukasz Madej (85, Dariusz Łatka), Ariel Borysiuk (78, Tomasz Hołota), Krzysztof Ulatowski (88, Jacek Trzeciak), Paweł Sobolewski - Krzysztof Gajtkowski, Marcin Mięciel

Posiadanie piłki: 47 - 53
Faule: 23 - 17
Rzuty rożne: 5 - 9
Strzały: 4 - 11
Strzały celne: 2 - 8

Wróbel 2, Anderson 2,5, Ciesielski 1,5, Kokosiński 1, Szmatiuk 1,5, Przybyszewski 2, Dzienis 2,5, Chwastek 2, Gancarczyk 3, Rocki 1,5, Sobczyński 2, Zambrella 2,5, Besta 2, Kurowski 1,5

Kotorowski 2,5, Sokołowski 2, Adamski 3, Jędrzejczyk 3,5, Otuszewski 2, Madej 4, Łatka za krótko grał, Borysiuk 3, Hołota 2, Ulatowski 2,5, Trzeciak za krótko grał, Sobolewski 3,5, Gajtkowski 4,5, Mięciel 3

4 min. - Z rzutu rożnego dośrodkował Łukasz Madej, a w polu karnym gospodarzy Krzysztof Gajtkowski przepchnął Daniela Kokosińskiego i wepchnął piłkę do bramki KSZO z bliskiej odległości
52 min. - Borysiuk zagrał piłkę na 25 metr do Gajtkowskiego, ten wymanewrował 2 obrońców gospodarzy, przełożył futbolówkę na prawą nogę i przymierzył tuż przy słupku nie do obrony
90 min. - Ręką zagrywa w polu karnym Ciesielski, Warta otrzymuje jedenastkę,, pewnie wykorzystuje ją Sobolewski, Wróbel rzucił się w przeciwną stronę

sędziował: Piotr Wasielewski - Kalisz

GKS: Tomasz Wróbel II - Jakub Dziółka, Adrian Napierała, Tomasz Kos, Tomasz Owczarek, Sebastian Madera - Łukasz Wijas, Piotr Plewnia (80, Maciej Machi), Cuqui (75, Paweł Pytlarz) - Bartłomiej Dudzic (80, Michał Nowak), Paweł Buśkiewicz

ŚLĄSK: Artur Krysiak - Marcin Baszczyński (80, Ibrahima Conte), Adam Banaś, Amir Spahić - Waldemar Sobota, Marcelo Sosa, Pedro Miguel Machado (70, Dimitrije Injac), Tomasz Cywka, Jakub Tosik - Stefano Napoleoni, Michał Janota

Posiadanie piłki: 40 - 60
Faule: 20 - 16
Rzuty rożne: 5 - 13
Strzały: 8 - 21
Strzały celne: 3 - 10

Wróbel II 3, Dziółka 2,5, Napierała 3,5, Kos 4, Owczarek 2,5, Madera 3, Wijas 2, Plewnia 3,5, Machi 2, Cuqui 3, Pytlarz 1,5, Dudzic 2,5, Nowak 2, Buśkiewicz 3

Krysiak 2, Baszczyński 1,5, Conte 2,5, Banaś 2, Spahić 3, Sobota 1,5, Sosa 2, Machado 3, Injac 2,5, Cywka 2, Tosik 3, Napoleoni 1,5, Janota 2

7 min. - Świetnie rozegrany rzut rożny przez gospodarzy,, Łukasz Wijas wycofał piłkę do stojącego na 20m metrze Piotra Plewni, który uderzył wprost w okienko bramki Krysiaka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managerekstraklasa10.fora.pl Strona Główna -> SEZON 2010/2011 (przerwany) / 1 Liga / WYNIKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)