czerwona kartka: Fechner (Flota) - 72 minuta
sędziował: Artur Ciecierski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

FLOTA: Krzysztof Żukowski - Przemysław Rygielski, Sławomir Mazurkiewicz, Sebastian Fechner, Tomasz Rudolf - Kamil Drygas (60, Michał Ciarkowski), Dawid Kubowicz (75, Marek Niewiada), Grzegorz Skwara, Marko Djurković (46, Wojciech Jarmuż) - Ensar Arifović, Charles Nwaogu

MKS: Krzysztof Stodoła - Adam Orłowicz, Tomasz Jagieniak, Piotr Kieruzel (75, Paweł Odrzywolski), Piotr Stawowy - Rafał Niziołek, Marcin Adamczyk, Adam Krzecięsa, Piotr Madejski (65, Kamil Nitkiewicz) - Patryk Tuszyński (60, John Emeka), Arkadiusz Półchłopek

Strzały: 8 - 11
Strzały celne: 4 - 6

Żukowski 2, Rygielski 1,5, Mazurkiewicz 2,5, Fechner 1, Rudolf 3, Drygas 2, Ciarkowski 2,5, Kubowicz 3, Niewiada 1,5, Skwara 2, Djurkovic 1, Jarmuż 2,5, Arifović 3,5, Nwaogu 2

Stodoła 2,5, Orłowicz 3, Jagieniak 2,5, Kieruzel 2, Odrzywolski 3, Stawowy 1,5, Niziołek 2, Adamczyk 3, Krzecięsa 3,5, Madejski 2,5, Nitkiewicz 4, Tuszyński 1,5, Emeka 2,5, Półchłopek 3,5

5 min. - Tomasz Rudolf wpadł w pole karne, minął Kieruzela i z ostrego kąta uderzył na bramkę gości, piłka tuż przy słupku wtoczyła się do bramki, błąd w tej sytuacji popełnił Stodoła
22 min. - Adam Krzecięsa zagrał prostopadłe podanie do Arkadiusza Półchłopka, który z łatwością minął Żukowskiego i wbił piłkę do pustej bramki
76 min. - Z prawej strony dośrodkował Orłowicz, na bramkę strzelali Krzecięsa i Emeka, ale ostatni piłki dotknął Nitkiewicz i Kluczbork zdobył bramkę na wagę 3 punktów

Ostatnio zmieniony przez Sarzal dnia Sob 0:12, 11 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz
Sarzal

Posty: 999

Skąd: Płock

PostWysłany: Pią 23:33, 10 Wrz 2010    Temat postu:

ŁKS ŁÓDŹ - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 2:2
Paweł Drumlak 20 - karny, Mamadou Zongo 86 - Clemence Matawu 23, Łukasz Kanik 75
żółte kartki: Gikiewicz/ Wilusz, Golik
widzów: 6.500 (260 tys. zł)
sędziował: Jacek Zygmunt - Jarosław

ŁKS: Bogusław Wyparło - Robert Łakomy (59, Rafał Świątek), Tomasz Hajto, Marcin Komorowski, Mariusz Mowlik - Mauricio, Paweł Drumlak, Mateusz Marciszko (79, Janusz Wolański), Bruno - Łukasz Gikiewicz (81, Artur Golański), Mamadou Zongo

PODBESKIDZIE: Richard Zajac - Jacek Broniewicz, Łukasz Kanik, Maciej Wilusz, Dudu Paraiba - Kamil Majkowski, Gordan Golik, Łukasz Matusiak, Clemence Matawu (75, Kevin Dold), Anderson Cueto (70, Leandro Daniel Veliz) - Krzysztof Chrapek (77, Piotr Bagnicki)

Posiadanie piłki: 42 - 58
Faule: 18 - 14
Rzuty rożne: 5 - 8
Strzały: 11 - 14
Strzały celne: 7 - 10

Wyparło 3,5, Łakomy 3, Świątek 2, Hajto 2,5, Komorowski 1,5, Mowlik 2, Mauricio 1,5, Drumlak 3, Marciszko 2, Wolański 3,5, Bruno 4, Gikiewicz 2, Golański za krótko grał, Zongo 3,5

Zajac 2,5, Broniewicz 2, Kanik 4, Wilusz 2,5, Dudu 3, Majkowski 2, Golik 2,5, Matusiak 3, Matawu 4,5, Dold 1,5, Cueto 3, Veliz 2,5, Chrapek 3, Bagnicki 2

20 min. - Bruno faulowany w polu karnym, winowajcą Broniewicz, słuszny karny dla ŁKS-u pewnie wykorzystany przez Drumlaka,, Zajac bezradny
23 min. - Łukasz Matusiak zagrał piłkę w szenastkę, a tam nieporadność obrońców i bramkarza wykorzystał Matawu umieszczając piłkę w siatce,, goście wyrównują
75 min. - Kanik celnym strzałem z 25 metrów po ziemi daje gościom prowadzenie wykorzystując niedokładne wybicie piłki przez obrońców ŁKS-u,, Wyparło wyciągnął się jak długi ale nie zdołał obronić strzału
86 min. - Zongo wykorzystuje dokładną centrę Pawła Drumlaka i strzałem z woleja z 14 metrów przesądza o remisie w meczu na szczycie 1 ligi

sędziował: Marcin Roguski - Legionowo

KOLEJARZ: Kamil Gołębiewski - Witold Cichy, Przemysław Michalski, Łukasz Ganowicz, Dawid Szufryn - Krzysztof Lipiecki (65, Jonasz Jeżewski), Dejan Milosevski, Jacek Wańczyk (75, Paweł Leśniak), Krzysztof Szymczyk - Krzysztof Piosik (72, Mariusz Mężyk), Kenneth Zeigbo

KSZO: Michał Wróbel - Sebastian Przybyszewski, Rafał Grzelak II, Anderson, Tomasz Ciesielski (70, Maciej Szmatiuk) - Marek Gancarczyk, Mariusz Dzienis (75, Jarosław Białek), Piotr Rocki, Fabrizio Zambrella - Ales Besta, Sebastian Kurowski

Posiadanie piłki: 50 - 50
Faule: 27 - 20
Rzuty rożne: 7 - 5
Strzały: 10 - 11
Strzały celne: 4 - 4

Gołębiewski 3,5, Cichy 2,5, Michalski 2, Ganowicz 1,5, Szufryn 4, Lipiecki 2,5, Jeżewski 3, Milosevski 3, Wańczyk 2, Leśniak 1,5, Szymczyk 3, Piosik 2, Mężyk 1,5, Zeigbo 2,5

Wróbel 2,5, Przybyszewski 2, Grzelak 1,5, Anderson 2,5, Ciesielski 3, Szmatiuk 1,5, Gancarczyk 2, Dzienis 1, Białek 2, Rocki 2,5, Zambrella 3, Besta 1,5, Kurowski 2

53 min. - Składna akcja gospodarzy, Milosevski wymienia piłkę z Lipieckim, ten wypatruje po drugiej stronie boiska nadbiegającego Szufryna i centruje, obrońca Kolejarza ładnym strzałem głową daje zwycięstwo i 3 punkty

sędziował: Michał Zając - Sosnowiec

ŚLĄSK: Artur Krysiak - Marcin Baszczyński, Adam Banaś, Ugochukwu Ukah (80, Artjom Artjunin), Mariusz Pawelec - Waldemar Sobota, Dimitrije Injac, Piotr Kuklis (60, Tomasz Cywka), Pedro Miguel Machado - Victor Nangwale, Stefano Napoleoni (75, Radosław Wróblewski)

DOLCAN: Krzysztof Kozik - Marcin Korkuć (70, Mateusz Pawłowicz), Mariusz Unierzyski, Bartłomiej Pacuszka - Piotr Kosiorowski, Łukasz Piątek, Grzegorz Lech (65, Marcin Stańczyk), Olegs Laizans - Preujce Nakoulma, Benjamin Imeh, Damir Kavazovic (46, Sebastian Leszczak)

Posiadanie piłki: 56 - 44
Faule: 15 - 30
Rzuty rożne: 6 - 2
Strzały: 13 - 5
Strzały celne: 8 - 4

Krysiak 2,5, Baszczyński 3, Banaś 1, Ukah 2, Artjunin 1,5, Pawelec 3,5, Sobota 2,5, Injac 2, Kuklis 1,5, Cywka 2, Machado 2,5, Nangwale 3, Napoleoni 3,5, Wróblewski 2

Kozik 3, Korkuć 1,5, Pawłowicz 3, Unierzyski 3,5, Pacuszka 2,5, Kosiorowski 2, Piątek 2,5, Lech 3, Stańczyk 3,5, Laizans 2, Nakoulma 1,5, Imeh 3, Kavazovic 2, Leszczak 3,5

18 min. - Victor Nangwale w ładnym stylu minął dwóch obrońców Dolcanu i dośrodkował na 15 metr,, tam jak spod ziemi wyrósł Stefano Napoleoni i strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik spotkania
90 min. - Ostatnia szansa dla gości, korner tuż przed końcowym gwizdkiem, nawet Kozik w szesnastce Śląska, Kosiorowski wysoko centruje, piłkę strąca Leszczak a z 3 metrów do bramki wbija ją Stańczyk

sędziował: Wojciech Krztoń - Olsztyn

GÓRNIK: Sebastian Szymański - Pape Samba Ba, Petr Pokorny, Krzysztof Smoliński, Rade Djidic - Mateusz Kantor (67, Paweł Żmudziński), Kamil Wacławczyk, Maciej Soboń, Damian Piotrowski (80, Michał Mróz) - Adam Matusiak, Zbigniew Grzybowski (72, Kamil Król)

BRUK-BET: Andrzej Bledzewski - Łukasz Burliga, Radosław Jacek, Marek Szyndrowski (65, Przemysław Urbański), Marcin Zontek - Artur Prokop, Paweł Cygnar, Mateusz Leśniowski (46, Dawid Kwiek), Tomasz Metz - Łukasz Szczoczarz, Adrian Fedoruk (46, Piotr Trafarski)

Posiadanie piłki: 54 - 46
Faule: 22 - 13
Strzały: 4 - 10
Strzały celne: 2 - 5

Szymański 1,5, Samba Ba 2, Pokorny 2, Smoliński 1,5, Djidic 2,5, Kantor 3, Żmudziński 2,5, Wacławczyk 3,5, Soboń 2,5, Piotrowski 1,5, Mróz 2, Matusiak 2,5, Grzybowski 2, Król 1

Bledzewski 2, Burliga 3, Jacek 2,5, Szyndrowski 3,5, Urbański 2, Zontek 1,5, Prokop 2, Cygnar 4, Leśniowski 2,5, Kwiek 3, Metz 1,5, Szczoczarz 3,5, Fedoruk 2, Trafarski 1,5

75 min. - Szczoczarz ładnym lobem pokonał Szymańskiego w sytuacji sam na sam,, asystę na swoim koncie zaliczył Paweł Cygnar
82 min. - Po rzucie rożnym Kwieka gospodarze niedokładnie wybili piłkę, ta natychmiast wróciła w szesnastkę Górnika, tam czekał Cygnar i strzałem z 12 metrów pokonał bramkarza miejscowych
87 min. - Wacławczyk po dwójkowej akcji i wymianie piłek z Matusiakiem uderzył w prawy, górny róg bramki zmniejszając rozmiary porażki

sędziował: Paweł Dreschel - Gdynia

GÓRNIK: Jakub Wierzchowski - Krzysztof Radwański, Wallace, Adrian Marek (75, Piotr Karwan), Liam Chilvers - Renan (70, Sławomir Nazaruk), Rafał Niżnik, Cezary Wilk, Veljko Nikitović - Fikru, Grzegorz Szymanek (80, Janusz Surdykowski)

GKS: Tomasz Wróbel II - Arkadiusz Ryś, Tomasz Kos, Jakub Dziółka, Adrian Napierała - Grzegorz Górski (73, Cuqui), Mateusz Sroka, Łukasz Wijas (58, Paweł Pytlarz), Piotr Plewnia - Bartłomiej Dudzic, Michał Nowak (78, Maciej Machi)

Posiadanie piłki: 59 - 41
Faule: 28 - 24
Strzały: 11 - 4
Strzały celne: 7 - 1

Wierzchowski 2, Radwański 1,5, Wallace 4, Marek 3, Karwan 2,5, Chilvers 2, Renan 2,5, Nazaruk 3,5, Niżnik 2, Wilk 4,5, Nikitović 3, Fikru 1,5, Szymanek 3, Surdykowski 2

Wróbel 2, Ryś 1,5, Kos 2,5, Dziółka 2, Napierała 1, Górski 3, Cuqui 2, Sroka 2,5, Wijas 1,5, Pytlarz 2, Plewnia 3, Dudzic 2,5, Nowak 1,5, Machi 2

38 min. - Kontrowersyjna jedenastka dla gości, Marek trafił w piłkę, ale Górski się przewrócił i odgwizdano rzut karny,, Plewnia nie zmarnował tej sytuacji i zdobył pierwszą bramkę meczu
54 min. - Fatalny kiks w obronie Adriana Napierały, wystawił piłkę na strzał z woleja dla Cezarego Wilka, który przymierzył wprost w okienko bramki Wróbla
72 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wykonywanego przez Cezarego Wilka Wallace popisuje się celną główką i gospodarze inkasują komplet punktów

sędziował: Rafał Greń - Rzeszów

WARTA: Krzysztof Kotorowski - Tomasz Sokołowski, Marcin Adamski, Artur Jędrzejczyk, Przemysław Otuszewski - Łukasz Madej (85, Dariusz Łatka), Ariel Borysiuk, Krzysztof Ulatowski (88, Jacek Trzeciak), Paweł Sobolewski - Marcin Mięciel, Janusz Dziedzic (75, Krzysztof Gajtkowski)

RUCH: Wojciech Kaczmarek - Ivan Djurdjević (65, Tomasz Rzepka), Michal Farkas, Jacek Wiśniewski (70, Daouda Jabi), Łukasz Jasiński - Artur Marciniak, Filip Burkhardt, Adrian Frańczak - Vuk Sotirović, Cesar Pinto (70, Martin Matus), Sebastian Giełza

Posiadanie piłki: 47 - 53
Faule: 25 - 17
Rzuty rożne: 6 - 3
Strzały: 11 - 10
Strzały celne: 8 - 5

Kotorowski 3, Sokołowski 1,5, Adamski 2, Jędrzejczyk 3,5, Otuszewski 2,5, Madej 2, Łatka za krótko grał, Borysiuk 4, Ulatowski 1,5, Trzeciak za krótko grał, Sobolewski 3,5, Mięciel 1, Dziedzic 2, Gajtkowski 3,5

Kaczmarek 1,5, Djurdjevic 2, Rzepka 2,5, Farkas 2, Wiśniewski 1,5, Jabi 3, Jasiński 2,5, Marciniak 3, Burkhardt 1,5, Frańczak 4, Sotirović 3, Pinto 2,5, Matus 3,5, Giełza 2

64 min. - Dalekie, długie podanie Sobolewskiego do wychodzącego na pozycję Borysiuka, ten przebiegł kilkanaście metrów i precyzyjnym strzałem w długi róg dał Warcie prowadzenie
77 min. - Krótko rozegrany rzut rożny gospodarzy, centra Otuszewskiego, pomyłka Farkasa, do piłki dochodzi Gajtkowski i pewnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa wynik spotkania
81 min. - Matus celnym strzałem głową z 10 metrów zdobywa kontaktową bramkę dla gości, asystę w tej sytuacji zaliczył Adrian Frańczak

sędziował: Jacek Walczyński - Lublin

ARKA: Norbert Witkowski - Sinisa Stevanovic, Piotr Celeban, Krzysztof Łągiewka, Ifeanyi Udeze - Adem Cabuk (60, Paweł Sasin), Rafał Grzyb, Piotr Giza, Daine Klate - Kamil Oziemczuk (90, Przemysław Oziębała), Tadas Labukas (75, Artjoms Rudnevs)

POLONIA B: Wojciech Skaba - Lukas Killar, Mateusz Siebert, Mahmut Hanefi, Krzysztof Wołczek - Tomasz Wróbel (70, Jaroslav Soukop), Miroslav Bozok, Mateusz Bartczak (60, Igor Kozioł), Patryk Rachwał, Tomasz Nowak - Sebastian Olszar (70, Grzegorz Podstawek)

Faule: 16 - 19
Rzuty rożne: 5 - 7
Strzały: 8 - 8
Strzały celne: 6 - 4

Witkowski 1, Stevanovic 1,5, Celeban 2, Łągiewka 3, Udeze 2,5, Cabuk 3, Sasin 2, Grzyb 2,5, Giza 1,5, Klate 3, Oziemczuk 2, Oziębała za krótko grał, Labukas 1,5, Rudnevs 2

Skaba 4,5, Killar 2,5, Siebert 3, Hanefi 2,5, Wołczek 2, Wróbel 3, Soukop 1,5, Bozok 3,5, Bartczak 2, Kozioł 2,5, Rachwał 3,5, Nowak 4, Olszar 2,5, Podstawek 1,5

68 min. - Składna akcja gości,, Patryk Rachwał zagrał na wolne pole do Olszara, ten z pierwszej piłki zagrał na lewo do nie pokrytego Nowaka, ten strzałem z czubka buta z 15 metrów otworzył wynik spotkania
75 min. - Miroslav Bozok uwikłał się w drybling z 3 zawodnikami Arki, zdecydował się więc na strzał rozpaczy, Witkowski nie zdołał jednak obronić tego lekkiego uderzenia, piłka pod jego brzuchem wturlała się do bramki

sędziował: Artur Radziszewski - Warszawa

POGOŃ: Łukasz Sapela - Sascha Kotysch, Marcin Nowak, Omar Jarun - Maksymilian Rogalski (72, Tomasz Parzy), Mohammad Parvin (68, Dariusz Zawadzki), Mariusz Kukiełka, Marco Veratti, Marko Milinkovic II - Olgierd Moskalewicz (62, Marcin Bojarski), Piotr Reiss

GKP: Sławomir Janicki - Maciej Truszczyński, Grzegorz Jakosz, Michał Płotka, Marcelinnus Obem - Artur Andruszczak (65, Maciej Rogalski), Paweł Kaczorowski, Grzegorz Wan, Mateusz Machaj (60, Krzysztof Kaczmarczyk) - Emil Drozdowicz, Przemysław Łudziński (70, Michał Ilków - Gołąb)

Posiadanie piłki: 58 - 42
Faule: 28 - 21
Rzuty rożne: 7 - 4
Strzały: 11 - 6
Strzały celne: 5 - 2

Sapela 1,5, Kotysch 2, Nowak 1,5, Jarun 2,5, Rogalski 3, Parzy 2,5, Parvin 3, Zawadzki 2, Kukiełka 3,5, Veratti 2, Milinkovic II 2,5, Moskalewicz 3, Bojarski 4, Reiss 4

Janicki 2,5, Truszczyński 3, Jakosz 1,5, Płotka 2,5, Obem 3, Andruszczak 4, Rogalski 2,5, Kaczorowski 3, Wan 1,5, Machaj 2, Kaczmarczyk 2,5, Drozdowicz 3, Łudziński 1,5, Ilków - Gołąb 2

40 min. - Drozdowicz otrzymuje piłkę na 30 metrze od bramki Sapeli, mija Nowaka i zagrywa na prawo do Andruszczaka, ten od razu przymierza w długi róg i zdobywa prowadzenie dla gości
86 min. - Kapitalne podanie Reissa do wybiegającego Bojarskiego, ten na pełnej prędkości wbiega w szesnastkę GKP, mija Janickiego i ze spokojem wyrównuje stan spotkania

Ostatnio zmieniony przez Sarzal dnia Wto 22:32, 14 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managerekstraklasa10.fora.pl Strona Główna -> SEZON 2010/2011 (przerwany) / 1 Liga / WYNIKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)